top of page

Állásajánlatok

Pest-, Nógrád-, Heves-, és Jász-Nagykun-Szolnok megye régiójának meghatározó automatákat üzemeltető cége dinamikus fejlődése fenntartása érdekében új kollégát keres:

Automata töltőtechnikus, raktáros

Munkavégzés helye: Gödöllői Ipari Parkban lévő telephelyen és a kihelyezett gépek helyszínein, teljes munkaidőben.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • kávégépek, ital-, és snack automaták töltése, tisztítása, alap szerviztevékenység végzése tervezett túraútvonal alapján

  • töltőtevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

  • raktározási feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi (esetleg szakmunkás bizonyítvány)

  • műszaki végzettség

  • B kategóriás jogosítvány

  • jó kommunikációs készség

  • precizitás

  • alkalmanként szombatonkénti munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • gödöllői, vagy pest megyei lakhely

  • kávé és/vagy étel-italautomaták töltésében szerzett tapasztalat

  • gyalogkíséretű targonca kezelői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony

  • jó munkahelyi légkör

  • versenyképes jövedelem

  • céges autó

  • mobiltelefon

Önéletrajzát bérigény megjelölésével az iroda@zcaffe.hu e-mail címre várjuk.

bottom of page